SMBJ7.5CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ7.5CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ7.5CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Fitxak: SMBJ7.5CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMBJ7.5CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ7.5CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5591 pcs Datuen fitxa SMBJ7.5CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.33V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W