SMBJ6.5CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ6.5CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ6.5CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB
Fitxak: SMBJ6.5CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMBJ6.5CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ6.5CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2803 pcs Datuen fitxa SMBJ6.5CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.22V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ6.5CADIDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ6.5 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ6.5C-E3/52
SMBJ6.5C-E3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 6.5V 12.3V DO214AA
Stockean: 6276 pcs
Deskarga: SMBJ6.5C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ6.5CA-HR
SMBJ6.5CA-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Stockean: 13797 pcs
Deskarga: SMBJ6.5CA-HR.pdf
RFQ
SMBJ6.5CA R5G
SMBJ6.5CA R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)