SMBJ54A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ54A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ54A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Fitxak: SMBJ54A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ54A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ54A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1074535 pcs Datuen fitxa SMBJ54A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ54A-FDITR
SMBJ54A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ54 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ54A-HR
SMBJ54A-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Stockean: 17874 pcs
Deskarga: SMBJ54A-HR.pdf
RFQ
SMBJ54A-M3/52
SMBJ54A-M3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 646240 pcs
Deskarga: SMBJ54A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ54A R5G
SMBJ54A R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ54A R5G.pdf
SMBJ54A M4G
SMBJ54A M4G
Deskarga: SMBJ54A M4G.pdf
SMBJ54A-E3/52
SMBJ54A-E3/52
Deskarga: SMBJ54A-E3/52.pdf
SMBJ54A
SMBJ54A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Deskarga: SMBJ54A.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMBJ54A.pdf
SMBJ54A-HRA
SMBJ54A-HRA
Deskarga: SMBJ54A-HRA.pdf
SMBJ54A-13
SMBJ54A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ54A-13.pdf
SMBJ54A-E3/5B
SMBJ54A-E3/5B