SMBJ51CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ51CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ51CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V SMB
Fitxak: SMBJ51CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SMBJ51CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ51CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 75060 pcs Datuen fitxa SMBJ51CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W