SMBJ45CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ45CA-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ45CA-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Fitxak: SMBJ45CA-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ45CA-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ45CA-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 929853 pcs Datuen fitxa SMBJ45CA-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ45CA-FDITR
SMBJ45CA13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A