SMBJ43A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ43A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ43A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMB
Fitxak: SMBJ43A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ43A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ43A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 835182 pcs Datuen fitxa SMBJ43A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ43A-FDITR
SMBJ43A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ43 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ43A-M3/5B
SMBJ43A-M3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Stockean: 700410 pcs
Deskarga: SMBJ43A-M3/5B.pdf
RFQ
SMBJ43A
SMBJ43A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V SMB
Stockean: 859622 pcs
Deskarga: SMBJ43A.pdf
RFQ
SMBJ43A-E3/5B
SMBJ43A-E3/5B
Deskarga: SMBJ43A-E3/5B.pdf
SMBJ43A-HR
SMBJ43A-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMBJ43A-HR.pdf
SMBJ43A M4G
SMBJ43A M4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ43A M4G.pdf
SMBJ43A R5G
SMBJ43A R5G
Deskarga: SMBJ43A R5G.pdf
SMBJ43A-M3/52
SMBJ43A-M3/52
Deskarga: SMBJ43A-M3/52.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMBJ43A.pdf
SMBJ43A-E3/52
SMBJ43A-E3/52
Deskarga: SMBJ43A-E3/52.pdf
SMBJ43A-HRA
SMBJ43A-HRA
Deskarga: SMBJ43A-HRA.pdf
SMBJ43A-13
SMBJ43A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated