SMBJ26CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ26CA-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ26CA-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Fitxak: SMBJ26CA-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ26CA-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ26CA-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 235918 pcs Datuen fitxa SMBJ26CA-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ26CA-FDICT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ26 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ26CA-M3/52
SMBJ26CA-M3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Stockean: 428431 pcs
Deskarga: SMBJ26CA-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ26CA
SMBJ26CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 168705 pcs
Deskarga: SMBJ26CA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Deskarga: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ26CA M4G.pdf
SMBJ26CA-M3/5B
SMBJ26CA-M3/5B
Deskarga: SMBJ26CA-M3/5B.pdf
SMBJ26CA-E3/52
SMBJ26CA-E3/52
Deskarga: SMBJ26CA-E3/52.pdf
fabrikatzaileak: AVX Corporation
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G