SMBJ22CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ22CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ22CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Fitxak: SMBJ22CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMBJ22CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ22CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5868 pcs Datuen fitxa SMBJ22CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W