SMBJ17A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ17A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ17A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V SMB
Fitxak: SMBJ17A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMBJ17A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ17A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6893 pcs Datuen fitxa SMBJ17A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ17ADIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ17 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ17A-13-F
SMBJ17A-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V SMB
Stockean: 236287 pcs
Deskarga: SMBJ17A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ17A-HRA
SMBJ17A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Stockean: 18709 pcs
Deskarga: SMBJ17A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ17A
SMBJ17A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ17A.pdf
SMBJ17A-E3/5B
SMBJ17A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMBJ17A-E3/5B.pdf
SMBJ17A R5G
SMBJ17A R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ17A R5G.pdf
SMBJ17A-M3/52
SMBJ17A-M3/52
Deskarga: SMBJ17A-M3/52.pdf
Deskarga: SMBJ17A.pdf
SMBJ17A-E3/52
SMBJ17A-E3/52
Deskarga: SMBJ17A-E3/52.pdf
SMBJ17A-HR
SMBJ17A-HR
Deskarga: SMBJ17A-HR.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ17A M4G
SMBJ17A M4G