SMBJ120A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ120A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ120A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 120V 193V SMB
Fitxak: SMBJ120A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMBJ120A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ120A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 120V 193V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2913 pcs Datuen fitxa SMBJ120A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 120V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 193V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 133V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)