SMBJ11A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ11A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ11A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Fitxak: SMBJ11A-13-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
SMBJ11A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ11A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211185 pcs Datuen fitxa SMBJ11A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ11A-FDICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ11 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ11A
SMBJ11A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
Stockean: 178287 pcs
Deskarga: SMBJ11A.pdf
RFQ
SMBJ11A-13
SMBJ11A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Stockean: 92145 pcs
Deskarga: SMBJ11A-13.pdf
RFQ
SMBJ11A-E3/5B
SMBJ11A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMBJ11A-E3/5B.pdf
SMBJ11A-HR
SMBJ11A-HR
Deskarga: SMBJ11A-HR.pdf
SMBJ11A M4G
SMBJ11A M4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ11A M4G.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMBJ11A.pdf
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
SMBJ11A-E3/52
SMBJ11A-E3/52
Deskarga: SMBJ11A-E3/52.pdf
SMBJ11A-HRA
SMBJ11A-HRA
Deskarga: SMBJ11A-HRA.pdf
SMBJ11A R5G
SMBJ11A R5G
Deskarga: SMBJ11A R5G.pdf
SMBJ11A-M3/5B
SMBJ11A-M3/5B