SMBJ100A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ100A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ100A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100V 162V SMB
Fitxak: SMBJ100A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ100A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ100A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 100V 162V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 233585 pcs Datuen fitxa SMBJ100A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 100V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 162V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 111V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ100A-FDIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A Edukiera @ maiztasuna -