SMAZ27-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ27-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAZ27-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 1W SMA
Fitxak: SMAZ27-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAZ27-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAZ27-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 27V 1W SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5341 pcs Datuen fitxa SMAZ27-13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Energia - Max 1W