SMAJ85CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ85CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ85CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V SMA
Fitxak: SMAJ85CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ85CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ85CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 85V 137V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6388 pcs Datuen fitxa SMAJ85CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua SMAJ85
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ85CA-13-F
SMAJ85CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V SMA