SMAJ75CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ75CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ75CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMA
Fitxak: SMAJ75CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ75CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ75CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5573 pcs Datuen fitxa SMAJ75CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W