SMAJ70A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ70A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ70A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V SMA
Fitxak: SMAJ70A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ70A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ70A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 70V 113V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6482 pcs Datuen fitxa SMAJ70A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)