SMAJ60A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ60A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ60A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SMA
Fitxak: SMAJ60A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ60A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ60A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3740 pcs Datuen fitxa SMAJ60A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ60A-13-ND
SMAJ60A-13DITR
SMAJ60A-13DITR-ND
SMAJ60A-13TR
SMAJ60A13DITR
SMAJ60A13DITR-ND
SMAJ60ADITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMAJ60 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ60A R3G
SMAJ60A R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AC
Stockean: 896130 pcs
Deskarga: SMAJ60A R3G.pdf
RFQ
SMAJ60A
SMAJ60A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V SMA