SMAJ43A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ43A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ43A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMA
Fitxak: SMAJ43A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ43A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ43A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6487 pcs Datuen fitxa SMAJ43A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ43ADIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.7A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMAJ43 eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
SMAJ434CA
SMAJ434CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 434V 698V SMA
Stockean: 433338 pcs
Deskarga: SMAJ434CA.pdf
RFQ
SMAJ43A M2G
SMAJ43A M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AC
Stockean: 1189177 pcs
Deskarga: SMAJ43A M2G.pdf
RFQ
SMAJ43A-Q
SMAJ43A-Q
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V SMA
Deskarga: SMAJ43A-Q.pdf
SMAJ43A R3G
SMAJ43A R3G
Deskarga: SMAJ43A R3G.pdf
SMAJ43A-M3/5A
SMAJ43A-M3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMAJ43A-M3/5A.pdf
SMAJ43A-M3/61
SMAJ43A-M3/61
Deskarga: SMAJ43A-M3/61.pdf
SMAJ43A-13-F
SMAJ43A-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ43A-13-F.pdf
SMAJ434A
SMAJ434A
Deskarga: SMAJ434A.pdf
SMAJ43A-E3/5A
SMAJ43A-E3/5A
Deskarga: SMAJ43A-E3/5A.pdf
SMAJ43A
SMAJ43A
Deskarga: SMAJ43A.pdf
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse