SMAJ40CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ40CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ40CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMA
Fitxak: SMAJ40CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMAJ40CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ40CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 621985 pcs Datuen fitxa SMAJ40CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ40CA13 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua SMAJ40
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ40CA
SMAJ40CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AC