SMAJ36A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ36A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ36A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Fitxak: SMAJ36A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ36A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ36A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1011135 pcs Datuen fitxa SMAJ36A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ36A-FDITR
SMAJ36A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMAJ36 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ36A M2G
SMAJ36A M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Stockean: 879635 pcs
Deskarga: SMAJ36A M2G.pdf
RFQ
SMAJ36A
SMAJ36A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse