SMAJ33A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ33A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ33A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Fitxak: SMAJ33A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMAJ33A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ33A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 242822 pcs Datuen fitxa SMAJ33A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ33A-FDIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.5A Edukiera @ maiztasuna -