SMAJ26CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ26CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ26CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Fitxak: SMAJ26CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ26CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ26CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4851 pcs Datuen fitxa SMAJ26CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W