SMAJ170A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ170A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ170A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 275V SMA
Fitxak: SMAJ170A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ170A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ170A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 170V 275V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6485 pcs Datuen fitxa SMAJ170A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 275V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.4A