SMAJ15A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ15A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ15A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 24.4V SMA
Fitxak: SMAJ15A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMAJ15A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ15A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 15V 24.4V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4151 pcs Datuen fitxa SMAJ15A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 24.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)