SDT5H100P5-7D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100P5-7D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDT5H100P5-7D
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Fitxak: SDT5H100P5-7D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SDT5H100P5-7Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDT5H100P5-7D fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 548118 pcs Datuen fitxa SDT5H100P5-7D.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 620mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 5 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PowerDI™ 5 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 5A