SDT5100D1-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDT5100D1-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
Fitxak: SDT5100D1-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SDT5100D1-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDT5100D1-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 308753 pcs Datuen fitxa SDT5100D1-13.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 650mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 5A