SDT20B100CTFP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDT20B100CTFP
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB
Fitxak: SDT20B100CTFP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SDT20B100CTFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDT20B100CTFP fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 178327 pcs Datuen fitxa SDT20B100CTFP.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A