SDT20100CTB-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDT20100CTB-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Fitxak: SDT20100CTB-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SDT20100CTB-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDT20100CTB-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 198344 pcs Datuen fitxa SDT20100CTB-13.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 710mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 80µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A