SBRT40M80CTB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBRT40M80CTB
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE RECT SB 80V 20A TO263AB
Fitxak: SBRT40M80CTB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SBRT40M80CTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBRT40M80CTB fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE RECT SB 80V 20A TO263AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 67923 pcs Datuen fitxa SBRT40M80CTB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 720mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series SBR Packaging Tube
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Diode mota Super Barrier
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 80V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 65µA @ 80V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A