SBRT30A60CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT30A60CTFP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBRT30A60CTFP
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR ARRAY 60V 15A ITO220AB
Fitxak: SBRT30A60CTFP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBRT30A60CTFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBRT30A60CTFP fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR ARRAY 60V 15A ITO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 66627 pcs Datuen fitxa SBRT30A60CTFP.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 560mV @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Beste izenak SBRT30A60CTFPDI
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Super Barrier Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 400µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15A