SBR60A100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR60A100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 30A TO220AB
Fitxak: SBR60A100CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBR60A100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR60A100CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 30A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 36117 pcs Datuen fitxa SBR60A100CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak SBR60A100CTDI
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Super Barrier Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 30A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A