SBR3U100LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR3U100LP-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR3U100LP-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 100V 3A 8DFN
Fitxak: SBR3U100LP-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SBR3U100LP-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR3U100LP-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 100V 3A 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332229 pcs Datuen fitxa SBR3U100LP-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 790mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN3030-8 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerUDFN Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Super Barrier
Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 100V 3A Surface Mount U-DFN3030-8 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -