SBR30A100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR30A100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB
Fitxak: SBR30A100CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SBR30A100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR30A100CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 45356 pcs Datuen fitxa SBR30A100CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Diode mota Super Barrier
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15A
Oinarriaren zati kopurua SBR30A100CT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SBR30A120CT
SBR30A120CT
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 120V 15A TO220AB
Stockean: 50153 pcs
Deskarga: SBR30A120CT.pdf
RFQ
SBR30A100CTE-G
SBR30A100CTE-G
deskribapena: DIODE SBR 15A 100V TO262
Stockean: 69951 pcs
Deskarga: SBR30A100CTE-G.pdf
RFQ
SBR30A100CTB-13
SBR30A100CTB-13
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO263
Deskarga: SBR30A100CTB-13.pdf
SBR30A100CTFP
SBR30A100CTFP
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Deskarga: SBR30A100CTFP.pdf
SBR3060CTB
SBR3060CTB
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 60V 15A TO263
Deskarga: SBR3060CTB.pdf
SBR3060
SBR3060
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: RECTIFIER
Deskarga: SBR3060.pdf
SBR30A100CTB
SBR30A100CTB
Deskarga: SBR30A100CTB.pdf
SBR30A100CTE
SBR30A100CTE
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO262