SBR2M30P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR2M30P1-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR2M30P1-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 30V 2A POWERDI123
Fitxak: SBR2M30P1-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBR2M30P1-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR2M30P1-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 30V 2A POWERDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 186630 pcs Datuen fitxa SBR2M30P1-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 460mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak SBR2M30P1DICT
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Super Barrier Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 30V 2A Surface Mount PowerDI™ 123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A