SBR20A100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A100CTFP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR20A100CTFP
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220
Fitxak: SBR20A100CTFP.pdf
  • Mezua
SBR20A100CTFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR20A100CTFP fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 108345 pcs Datuen fitxa SBR20A100CTFP.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Diode mota Super Barrier
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A