SBR10U60CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR10U60CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SBR 60V 5A TO220AB
Fitxak: SBR10U60CT.pdf
  • Mezua
SBR10U60CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR10U60CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SBR 60V 5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 59356 pcs Datuen fitxa SBR10U60CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 480mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak SBR10U60CTDI
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Super Barrier Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 5A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A Oinarriaren zati kopurua SBR10U60CT