SBR10100CTB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10100CTB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR10100CTB
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 5A D2PAK
Fitxak: SBR10100CTB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBR10100CTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR10100CTB fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SBR 100V 5A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 93318 pcs Datuen fitxa SBR10100CTB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak SBR10100CTBDI
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Super Barrier Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A Oinarriaren zati kopurua SBR10100CT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SBR10100CT
SBR10100CT
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AB
Stockean: 145969 pcs
Deskarga: SBR10100CT.pdf
RFQ
SBR10
SBR10
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: BRIDGE RECT 1.5A 100V
Stockean: 1139 pcs
Deskarga: SBR10.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO220AB