SBR05U40CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR05U40CSP-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR05U40CSP-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 40V 500MA WLB1006
Fitxak: SBR05U40CSP-7.pdf
  • Mezua
SBR05U40CSP-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR05U40CSP-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 40V 500MA WLB1006 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5014 pcs Datuen fitxa SBR05U40CSP-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 460mV @ 500mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea X2-WLB1006-2 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series SBR® Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-XDFN Beste izenak SBR05U40CSP-7DICT
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Super Barrier Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 40V 500mA Surface Mount X2-WLB1006-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 75µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F 34pF @ 4V, 1MHz Oinarriaren zati kopurua SBR05U40