SBL30L30CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBL30L30CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Fitxak: SBL30L30CT.pdf
  • Mezua
SBL30L30CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBL30L30CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5533 pcs Datuen fitxa SBL30L30CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 460mV @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15A