PXA620005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PXA620005 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PXA620005
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: PXA620005.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PXA620005ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PXA620005 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15017 pcs Datuen fitxa PXA620005.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SaRonix-eCera™ PX
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 106.25MHz
Deskribapen zehatza 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 47mA