PT7M8216B11XYEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT7M8216B11XYEX
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.1V 300MA
Fitxak: PT7M8216B11XYEX.pdf
  • Mezua
PT7M8216B11XYEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT7M8216B11XYEX fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.1V 300MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3215 pcs Datuen fitxa PT7M8216B11XYEX.pdf
Tentsio askea (Max) 0.18V @ 150mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Series - Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature
PSRR 75dB (1kHz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 300mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 65µA Uneko - Irteera 300mA