PSMAJ400A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PSMAJ400A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMAJ400A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 342V 548V SMA
Fitxak: PSMAJ400A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
PSMAJ400A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMAJ400A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 342V 548V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 497931 pcs Datuen fitxa PSMAJ400A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 342V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 548V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 380V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak PSMAJ400A-13TR
PSMAJ400A13
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 730mA Edukiera @ maiztasuna -