PD3Z284C3V3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C3V3-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PD3Z284C3V3-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.3V POWERDI323
Fitxak: PD3Z284C3V3-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PD3Z284C3V3-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PD3Z284C3V3-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 3.3V POWERDI323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228389 pcs Datuen fitxa PD3Z284C3V3-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.3V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 323
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua PowerDI™ 323
Beste izenak PD3Z284C3V3DIDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.3V 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V