PBF620010
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBF620010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBF620010
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 156.25MHZ PECL SMD
Fitxak: PBF620010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PBF620010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBF620010 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 156.25MHZ PECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13708 pcs Datuen fitxa PBF620010.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SaRonix-eCera™ PB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera PECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA