PAM3101CCA300
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3101CCA300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAM3101CCA300
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3V 300MA SOT89-3
Fitxak: PAM3101CCA300.pdf
  • Mezua
PAM3101CCA300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAM3101CCA300 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3V 300MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3462 pcs Datuen fitxa PAM3101CCA300.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakete / kasua TO-243AA
PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-89-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 90µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable