P6SMAJ8.5ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ8.5ADF-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P6SMAJ8.5ADF-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V DFLAT
Fitxak: P6SMAJ8.5ADF-13.pdf
  • Mezua
P6SMAJ8.5ADF-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P6SMAJ8.5ADF-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V DFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 741629 pcs Datuen fitxa P6SMAJ8.5ADF-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea D-Flat
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P6SMAJ85ADF
P6SMAJ85ADF
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V DFLAT