NA555S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NA555S-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NA555S-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO
Fitxak: NA555S-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
NA555S-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NA555S-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 591952 pcs Datuen fitxa NA555S-13.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 16 V Mota 555 Type, Timer/Oscillator (Single)
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak NA555S-13DITR
NA555S13
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 500kHz
Deskribapen zehatza 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 500kHz 8-SO Egungo hornidura 13mA
Diruz - Oinarriaren zati kopurua NA555
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NA555D
NA555D
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
Stockean: 208959 pcs
Deskarga:
RFQ
NA556D
NA556D
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OSC TIMER DUAL 14-SOIC
Stockean: 142296 pcs
Deskarga:
RFQ
NA555P
NA555P
deskribapena: IC OSC SINGLE TIMER 100KHZ 8-DIP