MBRD10150CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRD10150CT-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRD10150CT-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252
Fitxak: MBRD10150CT-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MBRD10150CT-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRD10150CT-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 430389 pcs Datuen fitxa MBRD10150CT-13.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 890mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak MBRD10150CT-13DITR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 150V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRD10150CTTR
MBRD10150CTTR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V DPAK
Stockean: 179078 pcs
Deskarga: MBRD10150CTTR.pdf
RFQ
MBRD10150CT
MBRD10150CT
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252