MBR5H150VPB-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR5H150VPB-G1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR5H150VPB-G1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27
Fitxak: MBR5H150VPB-G1.pdf
  • Mezua
MBR5H150VPB-G1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR5H150VPB-G1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6653 pcs Datuen fitxa MBR5H150VPB-G1.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-27 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 150V 5A Through Hole DO-27 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 8µA @ 150V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -