MBR3100VPTR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR3100VPTR-E1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR3100VPTR-E1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO27
Fitxak: MBR3100VPTR-E1.pdf
  • Mezua
MBR3100VPTR-E1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR3100VPTR-E1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO27 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6109 pcs Datuen fitxa MBR3100VPTR-E1.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-27 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-27 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -